KĹBOVÉ DUMPRE HYUNDAI

Prospekt na stiahnitie

HA30A_HA45A-EN-brochure-LR

PRODUKTIVITA A VÝKON 

Stály pohon všetkých 6 kolies, zadné tandemové nápravy a vpredu uložený otočný krúžok poskytujú rovnaký výkon a rozloženie hmotnosti pre optimálny prevádzkový výkon. Šikmý zadný rám vedie náklad dopredu, zvýšenie trakcie a poskytnutie nižšieho ťažiska pre väčšiu stabilitu a rýchle a jednoduché sklápanie tela pre zvýšenie produktivity.

 

ŤAŽKÝ TERÉN

Tandemová zadná náprava predstavuje a masívna rotácia o 40°, ktorá dáva neprekonateľné výkon, trakcia a zem záber na nerovnom teréne. Toto pomáha zvyšovať produktivitu a palivo efektívnosť. Nezávislé zavesenie predných kolies umožňuje voľný pohyb vpredu tak že prekážky neovplyvňujú chrbát zavesenie alebo nápravy.

 

 

OVĽÁDATEĽNOSŤ

Otáčanie je umiestnené v prednej časti, čím sa zabezpečí rovnosť rozloženia hmotnosti na predné kolesá vo všetkých prevádzkových situáciách, vrátane maximálneho otáčania. To vám umožňuje používajte iba diferenciály s obmedzenou svornosťou 45% uzamyknutia, zaisťujúca pohon do oboch predných kolies bez úplného blokovania. Náš dizajn zadného rámu a karosérie, v kombinácii s prednou montážou diferenciálu vytvára kompaktný ADT, výsledkom je malý polomer otáčania a vynikajúca stabilita. Viac kontaktných bodov so zemou aby bol stroj stabilnejší sústruženie. To ponúka bezpečnejšie a ďalšie pohodlná jazda.

POJAZDOVÁ RÝCHLOSŤ

Rýchlosť pojazdu až 55 km/h a Radenie tip-tronic zabezpečuje plynulejší chod, udržiavanie maximálnej hybnosti. Stroj sa dá jazdiť aj v manuálnm móde. Prevodovka má 8 stupňov vpred a 4 vzad. 

STABILITA PRI NALOŽENEJ KORBE

Nastaviteľný hydraulický retardér udržiava rýchlosť stroja konštantnú na zjazdoch, bez podpory prevádzkových bŕzd. Šikmý podvozok udrží viac tekutiny alebo mokré materiály vrátane štrku vo vnútri vyklápacej korby. Voliteľné zadné dvere korby zväčšujú kapacitu a zlepšujú uchovanie materíálu v korbe pre väčšiu efektívnosť.

VYKLÁPANIE

Voliteľné vyhrievané telo korby zabraňuje prilepeniu zmrazeného materiálu, čo umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie vykladanie.

 

INTELIGENTNÝ DIZAJN PRE LEPŠIU EKONOMIKU PREVÁDZKY

ODPRUŽENIE
Náš samonivelačný, hydro-plynový systém predného odpruženia poskytuje vynikajúci výkon v nerovnom teréne, najmä ak stroj je prázdny. Dá sa tiež upraviť podľa potreby a pracovných podmienok.


DIFERENCIAL A HNACIA SÚSTAVA
Náš dizajn má jeden zadný diferenciál a jednoduchú hnaciu sústavu, výsledkom čoho je menej pohyblivých častí pre jednoduchšie a nižšie udržiavanie nákladov.
Osvedčené motory Scania Stage V dodavajú výkon 276 kW (375 k) do HA30A a 368 kW (500 k) do HA45A, poskytujú vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach s nízkou spotrebou paliva.