Nové stroje HYUNDAI

Nové rýpadlá HYUNDAI HX A série sú všestranné stroje s výnimočným výkonom. Nový dizajn, pridané bezpečnostné prvky, krátky výkyv zadnej časti. To sú len niektoré funkcie a vylepšenia nových rýpadiel od značky Hyundai. Môžete sa spoľahnúť, že bager Hyundai zvládne tie najťažšie práce aj v stiesnených podmienkach.

Skutočná hodnota HX A-Series spočíva v jej odolnosti a vysokej produktivite. Robustná horná a spodná rámová konštrukcia dokáže vydržať vonkajšie otrasy a veľké pracovné zaťaženie. Výkon bol preukázaný prísnym testovaním v teréne. Bez ohľadu na to, aké náročné je pracovné prostredie, na rýpadlá Hyundai série A HX sa môžete vždy spoľahnúť. HX A-Series je navrhnutý s ohľadom na operátora. Mnohé elektronické funkcie sú sústredené na najprístupnejšom mieste pre operátorov, aby sa zvýšila efektivita práce. Zlepšila sa viditeľnosť cez dvere kabíny, ako aj dizajn kľučky, aby sa zabezpečilo väčšie pohodlie pri nastupovaní a vystupovaní z kabíny.

Rýpadlá série A sú navrhnuté s ohľadom na rýchlu a nenáročnú údržbu. Každý komponent a materiál bol optimalizovaný tak, aby bola zaistená dlhá a bezproblémová životnosť. Inovatívny telematický systém Hi MATE od Hyundai umožňuje úplné monitorovanie činnosti a výkonu stroja. Je to ľahké, pohodlné a hodnotné. Hi MATE, systém diaľkovej správy Hyundai, využíva technológiu satelitov GPS, aby zákazníkom poskytoval najvyššiu úroveň dostupných služieb a produktovej podpory.